רובה מפאי אולטרה קולור פלוס עם טכנולוגיה חדשנית של אפקט גלילה. תכונות הרובה שאינה מתכווצת, שגוון הצבע שלה לא דוהה והכי החשוב נטולת פריחה וגלישה של הרובה מפינות האריח. רובה מפאי אולטרה קולור פלוס מתאימה לפוגה ברוחב 2 מ"מ עד ל 2 סנטימטר. טכנולוגיית האפקט מפחיתה את משטח הקליטה כדי לסייע בהדיפת מים, לכלוך, וזוהמה ממפרקים החודרים לפוגה. בעת השימוש ברובה מפאי אולטרה קולור פלוס אתם מבטיחים כי אתם מעניקים לאריחים שלכם את הטכנולוגיה האיכותית במיוחד, בעלת אופן התייבשות מהיר במיוחד וכך לחסל את הבעיות נפוצות הקשורות לדיס צמנט פורטלנד, כגון צבע עקביות ופריחה. המוצר מגיע בשקית אלומניום 5 קילו


64.90 
  • מותג: MAPEI
  • מק"ט / ברקוד:: 805103
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

בחירת גוון : *

פרטים נוספים


רובה MAPEI אולטרה קולור פלוס 5 קג (במבחר גוונים)-

רובה מפאי אולטרה קולור פלוס עם טכנולוגיה חדשנית של אפקט גלילה. תכונות הרובה שאינה מתכווצת, שגוון הצבע שלה לא דוהה והכי החשוב נטולת פריחה וגלישה של הרובה מפינות האריח. רובה מפאי אולטרה קולור פלוס מתאימה לפוגה ברוחב 2 מ"מ עד ל 2 סנטימטר. טכנולוגיית האפקט מפחיתה את משטח הקליטה כדי לסייע בהדיפת מים, לכלוך, וזוהמה ממפרקים החודרים לפוגה. בעת השימוש ברובה מפאי אולטרה קולור פלוס אתם מבטיחים כי אתם מעניקים לאריחים שלכם את הטכנולוגיה האיכותית במיוחד, בעלת אופן התייבשות מהיר במיוחד וכך לחסל את הבעיות נפוצות הקשורות לדיס צמנט פורטלנד, כגון צבע עקביות ופריחה.


רובה מפאי אולטרה קולור - הינה רובה מהירת התקשות והתייבשות בעלת ביצועים גבוהים במיוחד.

הרובה מגיעה בשלל גוונים המתאימים לכל גווני האריחים. 

רובת מפאי משולבת טכנולוגיה חדישה המונעת תפרחות,עובש ודוחה מים.

בשילוב טכנולוגיית למניעת עובש DropEffect הייחודית לחברת מפאי איטליה.

הרובה מתאימה למילוי מישקים ופוגות ברוחב 2 עד 20 מ״מ.

המשטח המיושם ברובת מפאי אולטרה קולור ניתן לדריכה קלה כעבור כ 3- שעות ומוכן לשימוש כעבור 24 שעות.

בריכות שחייה ניתן למלא כעבור 48 שעות.


לנוחיותך, מצ"ב טבלת גוונים וסרטון תיאור (להמחשה בלבד):