צבע נגד עובש הנמכר בעולם! צבע אקרילי על בסיס מים לשימוש פנימי, בעל נוסחה ייחודית לצביעת שטח תוך הגנה ומניעת היווצרות טחב ועובש למשך חמש שנים! אינו דוהה ואינו מתקלף. ללא ריח ומתייבש במהירות. מתאים ליישום על קירות פנימיים, תקרות, דלתות וכל משטח הניתן לצביעה. אידיאלי לחדרי אמבטיה, מרתפים, מטבחים ואזורים רטובים. מגיע בצבע לבן, ניתן לגיוון.


75 
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

רשימה: *

פרטים נוספים


כושר כיסוי

ליטר 10 מ''ר

גלון 30 מ''ר

כושר ייבוש

למגע – חצי שעה

לצביעה חוזרת -שעתיים

ייבוש סופי 7-10 שעות

 הוראות שימוש

על המשטחים להיות נקיים מאבק לכלוך שומנים שאריות סבון חלקים רופפים וכל זיהום. מומלץ להשתמש בJOMAX- מסיר עובש להסרת שאריות עובש וטחב קיימים.

שתי שכבות מספיקות- אין צורך בצבע יסוד. פרמה וייט הוא צבע נגד עובש הכולל בתוכו יסוד המתאים לרוב סוגי העבודות וייצמד לכל משטח יציב. פרמה וייט מתאים גם למשטחים מבריקים אפילו אריחי קרמיקה וציפוי פורמייקה ללא שיוף.

יש למלא חורים עם שפכטל מתאים במידה וקיימים על הקיר כתמים קשים ניתן להסתירם בעזרת יסוד 1-2-3 .

ערבב היטב את המיכל לפני השימוש . ניתן ליישם במברשת רולר, פד צביעה או ריסוס. מומלץ ליישם בטמפ' בין 38 c-10 c וכאשר הלחות פחות מ-80%. ניתן ליישם גם על משטחים לחים.


קישורים להורדה