צבע בסיס מים בעל כושר כיסוי גבוה והיצמדות מצוינת לרוב המשטחים ללא צורך בהכנה מוקדמת או שיוף. יישום קל לשימוש פנימי גימור אולטרה מט ניתן לשייף קלות למראה "דיסטרס" נטול עופרת


80 
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

רשימה: *

פרטים נוספים


הוראות שימוש

פריימר
לשיפור היצמדות הצבע, ניתן להשתמש בפריימר על עץ חשוף או על עץ שעבר טיפול. על משטח צבוע בגוון כהה במיוחד, יש למרוח פריימר 3*2*1 לפני יישום צבעי שאבי שיק. ניתן ליישם את הצבע כשעתיים לאחר יישום הפריימר.

יישום
ערבב היטב את הפחית על מנת לפזר באופן אחיד את כל הפיגמנטים. אין לטלטל את הפחית. אין צורך בדילול. בתנאי מזג אויר חמים ויבשים במיוחד, ניתן להוסיף 2 גרם מים מזוקקים לליטר צבע כדי להאריך את זמן הייבוש. המנע מצביעה בשמש ישירה או על משטחים חמים. השתמש במברשת סינטטית באיכות גבוהה או רולר משי איכותי. המנע מהברשה מוגזמת. יישם במשיכות עדינות על מנת להשיג פיניש חלק. יש להמתין לייבוש למגע בין שכבה לשכבה. לאחר ייבוש מלא, מומלץ ליישם 1-2 שכבות לכה על בסיס מים.

לתוצאות הטובות ביותר: שייפו משטחים מבריקים במיוחד בעזרת נייר שיוף ויישמו 1-3 שכבות צבע עם המתנה לייבוש של כ-30 דקות בין השכבות

זמן ייבוש

זמן ייבוש וצביעה חוזרת: אפשר זמן ייבוש ארוך יותר כאשר הטמפרטורה נמוכה.

הצבע מתייבש למגע בתוך כ- 30 דקות.

ייבוש ראשוני בתוך כ- 1 שעה.

ניתן לצביעה נוספת לאחר כ- 2-4 שעות.

כושר כיסוי

8 מ"ר מרובע לליטר

 קישורים להורדה