יריעה העשויה ממסה ביטומנית מושבחת בפולימר מסוג APP מזויין בארג פוליאסטר, עם ציפוי עליון עשוי מאגרגט לבן (יריעות חשופות לשמש) או חול סיליקה (יריעות שאינן חשופות לשמש)


170 
  • מותג: TAMSEAL
  • מק"ט / ברקוד:: 983741010104
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

פרטים נוספים


יריעת איטום ביטומנית APP


יריעה עשויה ממסה ביטומנית מושבחת בפולימר מסוג APP מזוין בארג פוליאסטר, עם ציפוי עליון עשוי מאגרגט לבן (יריעות חשופות לשמש) או חול סיליקה (יריעות שאינן חשופות לשמש). 

תקנים: נושא ת"י 1430/3

תכונות: 

עמידות גבוהה לחום ולקרינת UV. גמישות טובה בקור.

שימושים: 

איטום גגות שטוחים ומשופעים, איטום חללים תת-קרקעיים (גם תחת לחץ מים תמידי) איטום קירות מסד וקירות תמך בבניינים, גשרים ומעבירי מים, חניונים ועוד.

הרכב החומר: 

מסה ביטומנית מושבחת בפולימרים. מלאן, ארג פוליאסטר, אגרגאט או חול. 

הכנת השטח:

וודא כי פני השטח לאיטום נקיים וחופשיים מחלקים רופפים, אבק, קליפות יציקה, פירורי בטון, שמן וכל חומר זר אשר עלול להפריע להדבקה. עבור גגות הכנת פני השטח בהתאם לדרישות ת"י 1752 חלק 1 . לפני הלחמת היריעות יש ליישם פריימר ביטומני. 

אופן השימוש: 

הלחמת היריעה לתשתית ובחפיפות תבוצע באמצעות מבער גז המותאם לעבודה זו. יש לפרוס תחילה את היריעה במקום, ליישר אותה, לגלגל חזרה ולהתקדם ע"י חימום הן של היריעה והן של שכבת היסוד לשני הכיוונים. יש להקפיד בעת הלחמת החפיפות על הוצאת מעט ביטומן ("מיץ") מעבר לקו החפיפה. הלחמת היריעות על גבי גגות בטון שטוחים בהתאם לדרישות ת"י 1752 חלק 2. ניתן להלחים את היריעות כאשר הטמפרטורה בסביבה גבוהה מ -5ºc. 

לחץ עליי למפרט טכני 


קליפ להמחשה-