צבע אפוקסי פוליאמיד דו-רכיבי רב-עובי וגבה מוצקים, לצביעה על תשתיות פלדה ופלדה מגולוונת בגילוון חם ואלקטרוליטי. מתאים כצבע ביניים או צבע עליון על גבי צבעי יסוד מתאימים. ידידותי למשתמש ולסביבה. המחיר כלול לחלקים א+ב- חלק א' -גלון (5 ליטר) חלק ב'- חצי גלון (2.5 ליטר).


360 
  • מותג: Tambour
  • מק"ט / ברקוד:: 660-640
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

בחירת גודל : *
  • 5 ליטר
  • 18 ליטר

פרטים נוספים


אקופוקסי 80

צבע אפוקסי פולי אמיד דו-רכיבי רב-עובי וגבה מוצקים, לצביעה על תשתיות פלדה, אלומיניום ופלדה מגולוונת בגלוון חם ואלקטרוליטי. צבע סביל שטח שמתאים לצביעה גם על הכנת שטח מכאנית בהתאם להוראות מיוחדות של טמבור מתאים גם כצבע ביניים או צבע עליון על גבי צבעי יסוד מתאימים. ידידותי למשתמש ולסביבה.

 תכונות מיוחדות: 

- מתאים לסביבה ימית ותעשייתית (על פי 12944 O S I) 

- רב מוצקים ורב-עובי, ניתן ליישם שכבות עבות עד לעובי של 200 מיקרון יבש בשכבה. 

- מתאים להשמה על הכנת שטח חלקית ועל שטחים לחים. - גבה מוצקים, המעניק יתרון כלכלי בצריכת הצבע. - ייבוש מהיר. ניתן להתחבר אליו ללא הגבלת זמן. - עמיד באופן רציף לחום יבש של עד- C ° 130 ללא פגיעה בתכונות הפילם ובעל עמידות לחום יבש של עד C ° 180 בחשיפה לא רציפה (יתכן שינוי גוון קל). 

- משמש כצבע עליון במקומות מקורים ללא חשיפה לקרני V U. 

- מתאים כצבע יסוד מעל הכנת שטח חלקית ומעל חלודה שטחית ויציבה. - מתאים לצביעת אחזקה בתעשייה הכימית ומגע אקראי עם סולבנטים אורגניים בהתאם לטבלת עמידות. 

שימושים:

 - משמש כיסוד ביניים ועליון לסביבה מקורה לצביעת מיכלים, קונסטרוקציות פלדה, באווירה קורוזיבית וימית מעל ומתחת לקו המים. משמש לצביעת צנרת פלדה לטמינה בקרקע.

 - ניתן, לאחר תהליך הכנה מתאים, לצביעה על צבע סינתטי, אפוקסי, ופנולי ישנים

 - מתאים לצביעה של אביזרי מתכת בסביבה של לחות מתמדת. ניתן לצביעה על תשתיות בטון עם יסוד מתאים.

לחץ עליי לצפייה בדף הטכני של המוצר