צבע אקרילי על בסיס מים בגימור מט, שפותח בטכנולוגיית USP לקבלת מראה חלק ואחיד של הקירות בחדרי אמבטיה, מטבחים ובחדרים לחים.


170 
  • מותג: נירלט
  • מק"ט / ברקוד:: 1510493
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

פרטים נוספים


אקווניר BATH

צבע אקרילי על בסיס מים בגימור מט, שפותח בטכנולוגיית USP לקבלת מראה חלק ואחיד של הקירות בחדרי אמבטיה, מטבחים ובחדרים לחים. לצביעת קירות פנים בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד והסתרה מעולה, רחיץ ומתנקה בקלות ללא פגיעה במרקם הצבע. קל וידידותי ליישום, עמיד ושומר על הגוון לאורך זמן. אקווניר BATH נושא תו תקן ישראלי 1945, ידידותי לסביבה ובעל תו תקן ירוק

לחץ עליי למפרט המוצר


***לקוחות יקרים! לגבי תוספת גיוון, תוכלו ליצור קשר איתנו  לפני התשלום באתר לקבלת כמות הטיפות. את מס' הגוון יש לרשום בהערות בסוף ההזמנה.

תווי תקן

תו תקן 1945

ISO 9001

ISO 14001

ISO 18001

*התמונה להמחשה בלבד *המחיר אינו כולל דמי משלוח *אזור המשלוחים מוגבל *מוצר זה כשהוא מגוון עשוי להכיל % ±2 מהתכולה המוצהרת על גבי אריזתו **כושר כיסוי מירבי. כושר הכיסוי המעשי תלוי במספר גורמים כמו סוג התשתית, אופן הצביעה, גוון הצבע, גוון הרקע, מומחיות הצובע ותנאי מזג האוויר. מקובל להניח כי הוא מהווה 75% מכושר הכיסוי המירבי