רובה אקרילית עפ"י ידע איטלקי ברמה מעולה לשימוש פנימי וחיצוני,מיועדת למילוי מישקים(פוגות)בין אריחי קרמיקה,פסיפס,שיש טבעי,אבן טבעית וגרניט פורצלן של 3 מ"מ עד 10 מ"מ,תו תקן CG-2 .


9 
  • מותג: אייפל
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

בחירת גודל: *

פרטים נוספים


אייפל רובה אקרילית לבנה 1 ק"ג

רובה אקרילית עפ"י ידע איטלקי ברמה מעולה לשימוש פנימי וחיצוני,מיועדת למילוי מישקים(פוגות)בין אריחי קרמיקה,פסיפס,שיש טבעי,אבן טבעית וגרניט פורצלן של 3 מ"מ עד 10 מ"מ,תו תקן CG-2 .

אריזה:
שקית של 1 ק"ג.

אחסון:
יש לאחסן במקום מוצל ויבש .

חיי מדף:
12  חודשים .

שימושים עיקריים:
מילוי מרווחים בין אריחי קרמיקה מכל סוג במטבחים,במקלחות,בחדרי שירותים,או בכל מקום אחר.מילוי מרווחים בין אריחי פסיפס,מוזאיקה ולבני זכוכית בחזיתות מיבנים כחיפוי חיצוני ולרצפות, לשימושים צרים בין 3-10 מ"מ .

יתרונות:
מתנקה בקלות מהאריחים לאחר הייבוש, מוכנה לשימוש מיידי , אינה נסדקת ,עמידה לשנים רבות . הרובה עפ"י ידע איטלקי ובעלת כושר עבידות מעולה ,עמידות טובה במים,מאפשרת מעבר אדים , מכילה חומרים אקריליים .

הכנת התשתית:
בשיטת ההדבקה הדקה של האריחים לקיר יש להמתין 24 שעות אחרי שבוצעה הדבקת האריחים , לנקות את המישקים מלכלוך אבק , שאריות חומר וכד' . רצוי לשטוף במים ולנקות בעזרת סמרטוט לפני היישום.

הכנת התערובת:
יש לערבב 2.5-3 חלקים של רובה אקרילית עם חלק 1 של מים עד לקבלת עיסה נוזלית סמיכה ואחידה וללא גושים , כ- 300 סמ"ק מים ל-1 ק"ג אבקה , יש להמתין כ- 5 דקות ולערבב שנית ואז ניתן לעבוד .

יישום:
יש למלא את המרווחים ברובה אקרילית בעזרת מרית(מגב גומי קטן)בכיוון אלכסוני למרווחים , להמתין כ- 20-30 דקות להתקשות החומר ולנקות את שאריות הרובה בעזרת ספוג או מטלית , הזהר מהוצאת הרובה מהחריצים , מומלץ להרטיב לאחר 24 שעות מזמן יישום הרובה .

הערות ואזהרות:
יישום הרובה יתבצע רק אחרי ייבוש מלא של דבק אריחים , אין לעבוד בטמפ' גבוהה מ- 35 מעלות צלזיוס ונמוכה מ- 5 מעלות צלזיוס , שטיפה מלאה רק לאחר 24 שעות
יש להקפיד על כמות המים בתערובת לפי ההנחיות .