צבע אקרילי איכותי לקירות פנים על בסיס מים קל ונוח לעבודה, מתייבש מהר, "נושם", בעל כיסוי ולובן גבוהים, ללא עופרת וכרומטים. מיועד לצביעה פנימית של תקרות וקירות טיח, בטון ולבנים.


35 
  • מותג: אייפל
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

בחירת גודל : *
  • 1 ליטר
  • 3 ליטר
  • 5 ליטר
  • 18 ליטר

פרטים נוספים


אייפל קריל


צבע אקרילי איכותי לקירות פנים על בסיס מים קל ונוח לעבודה, מתייבש מהר, "נושם", בעל כיסוי ולובן גבוהים, ללא עופרת וכרומטים.  מיועד לצביעה פנימית של תקרות וקירות טיח, בטון ולבנים.

תכונות:
קל ונוח לעבודה,מתייבש מהר,"נושם",בעל כיסוי ולובן גבוהים.

שימושים:
מיועד לצביעה פנימית של תקרות וקירות טיח,בטון ולבנים.

אריזה: 1 ליטר / 5 ליטר / 18 ליטר.

גוון: לבן עם ברק מט.

דילול בזמן הצביעה: במים.

כושר כיסוי מחושב: 5-6 מ"ר לליטר (בשתי שכבות).

זמן ייבוש למגע: 60-90 דקות.

זמן המתנה בין שכבות: 3-4 שעות.

ייבוש קשה: 24 שעות.

חיי מדף: 24 חודשים.

הכנת השטח-שטחים פנימיים מסוידים:
הסירו שכבת סיד ישן,רופף ומתקלף. שייפו את פני השטח בנייר לטש לקבלת משטח חלק ונקו מאבק.צבעו שכבה ראשונה עם אייפל סופר פריימר והמתינו ליבוש מלא,צבעו 2-3 שכבות אייפל קריל.

קירות פנימיים צבועים בצבע פלסטי:
הסירו כל צבע ישן,רופף או מתקלף ותקנו פגמים וחורים ב-"פלקסימו" או מטופילה.החליקו  את השטח בנייר לטש לקבלת משטח חלק ונקו מאבק. צבעו 2-3 שכבות צבע אייפל קריל .

קירות פנימיים חדשים שאינם צבועים:
החליקו קלות את השטח בנייר לטש,הסירו אבק או שומנים ומלאו את החורים עם "פלקסימו" או "מטופילה", החליקו את הקיר באמצעות "אייפל רוק בונד" והמתינו ליבוש מלא. צבעו 2-3 שכבות אייפל קריל.

אופן הצביעה:
בחשו היטב את הצבע לפני השימוש ומדי פעם במהלך הצביעה.
צביעה במברשת /רולר/איירלס: דללו את הצבע לשכבה הראשונה ב- 15% מים וערבבו היטב, דללו את הצבע לשכבות הנוספות ב-10% מים,צבעו 2-3 שכבות אייפל קריל בהתאם לסוג המשטח.

צביעה ברולר:
  לקבלת גימור נאה ואחיד צבעו עד לכיסוי של הקיר וסיימו בגלילה קלה בצורת שתי וערב.

ניקוי כלים ואחסון:
נקו את כלי העבודה במים וסבון מיד עם גמר העבודה,שפכו שכבה דקה של מים על הצבע שנותר וסגרו היטב את האריזה כך שלא יחדור אויר פנימה, אחסנו במקום מקורה ומאוורר.

אזהרות והוראות בטיחות:
הצבע אינו למאכל, הצבע אינו מוגדר כחומר מסוכן ואינו מכיל חומרים הדורשים סימונים או אזהרות מיוחדות. הרחיקו מהישג ידם של ילדים, הקפידו על אוורור נאות בזמן צביעה.

הערות כלליות:
אין לצבוע כאשר עומד לרדת גשם או שטמפרטורת הקירות מתחת ל-10 מעלות והלחות היחסית מעל 85 מעלות, אסור לערבב חומר זה עם חומרים שלא הומלצו ע"י חברת אירלנד פלס, השגת התוצאות הרצויות מותנית ביישום נכון של המוצר תוך הקפדה על הוראות השימוש.
על המשתמש לוודא לפני יישום המוצר כי הוא אכן מיועד למטרת השימוש בו וכי המשטח האמור להיצבע ותשתיתו הוכנו כראוי ומתאימים ליישום המוצר.
כושר הכיסוי מותנה במספר גורמים: פני השטח,אופן הצביעה,גוון הצביעה,מזג האויר באתר.