צבע סיד סינתטי איכותי על בסיס מים בעל גימור נאה וחלק. חסכוני, בעל לובן משופר, כושר התחברות טוב לתשתית, כיסוי מעולה, ללא עופרת וכרומטים. לצביעה ולחידוש של קירות ותקרות פנימיים.


25 
  • מותג: אייפל
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: קיבלת מוצר פגום? אל תהסס צור קשר ותקבל מוצר חדש. שלחו לנו סרטון קצר whatsApp למס' 054-2222-666 אחריות על כל המוצרים באתר!! נשמח להעניק לכם שירות ברמה אחרת ממה שהכרתם.

בחירת גודל: *

פרטים נוספים


אייפל סופר סיד

צבע סיד סינתטי איכותי על בסיס מים בעל גימור נאה וחלק. חסכוני, בעל לובן משופר, כושר התחברות טוב לתשתית, כיסוי מעולה, ללא עופרת וכרומטים. לצביעה ולחידוש של קירות ותקרות פנימיים.
תכונות:
חסכוני,בעל לובן משופר,כושר התחברות טוב לתשתית,כיסוי מעולה.


שימושים:
לצביעה וחידוש של קירות ותקרות פנימיים.


גוון: 

לבן מט.


דילול בזמן הצביעה:

 במים.


כושר כיסוי מחושב:

 5-6 מ"ר לליטר (בשתי שכבות).


זמן ייבוש למגע:

60-90 דקות.


זמן המתנה בין שכבות: 

כשעתיים וחצי.


ייבוש קשה: 

3-4 שעות.


חיי מדף: 

24 חודשים.


הכנת השטח-שטחים מסוידים או צבועים:
הסירו שכבת סיד ישן,רופף ומתקלף. שייפו את פני השטח בנייר לטש לקבלת משטח חלק ונקו מאבק.צבעו שכבה ראשונה אייפל סופר סיד מדולל ב- 20% מים,צבעו שכבה שניה ושלישית אייפל סופר סיד מדולל ב- 15% מים


קירות פנימיים חדשים לא צבועים: 
שייפו את פני השטח בנייר לטש לקבלת משטח חלק ונקו מאבק. צבעו שכבה ראשונה אייפל סופר סיד והמתינו לייבוש, צבעו 2-3 שכבות נוספות אייפל סופר סיד.
אופן הצביעה: בחשו היטב את הצבע לפני השימוש ומדי פעם במהלך הצביעה.
צביעה ברולר:
  לקבלת גימור נאה ואחיד צבעו עד לכיסוי של הקיר וסיימו בגלילה קלה בצורת שתי וערב.


ניקוי כלים ואחסון:
נקו את כלי העבודה במים וסבון מיד עם גמר העבודה,שפכו שכבה דקה של מים על הצבע שנותר וסגרו היטב את האריזה כך שלא יחדור אויר פנימה, אחסנו במקום מקורה ומאוורר.


אזהרות והוראות בטיחות:
הצבע אינו למאכל, הצבע אינו מוגדר כחומר מסוכן ואינו מכיל חומרים הדורשים סימונים או אזהרות מיוחדות. הרחיקו מהישג ידם של ילדים, הקפידו על אוורור נאות בזמן צביעה.


הערות כלליות:
אין לצבוע כאשר עומד לרדת גשם או שטמפרטורת הקירות מתחת ל-10 מעלות והלחות היחסית מעל 85 מעלות, אסור לערבב חומר זה עם חומרים שלא הומלצו ע"י חברת אירלנד פלס, השגת התוצאות הרצויות מותנית ביישום נכון של המוצר תוך הקפדה על הוראות השימוש.
על המשתמש לוודא לפני יישום המוצר כי הוא אכן מיועד למטרת השימוש בו וכי המשטח האמור להיצבע ותשתיתו הוכנו כראוי ומתאימים ליישום המוצר.
כושר הכיסוי מותנה במספר גורמים: פני השטח,אופן הצביעה,גוון הצביעה,מזג האויר באתר.